0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Відзначення Всесвітнього Дня протидії торгівлі людьми!

30 липня 2019, 17:12

Сьогодні, 30 липня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулась інформаційно-просвітницька акція «Лабіринт можливостей» з нагоди відзначення Всесвітнього Дня протидії торгівлі людьми.

Працівники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області долучились до інформаційно-просвітницької акції з метою підвищення обізнаності мешканців міста щодо проблеми торгівлі людьми. Організаторами заходу є Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами.  Громадяни мають знати про свої права, щоб захистити себе та своїх рідних. Тому, працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області в рамках загальнонаціонального проєкту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» проконсультували присутніх про їхні права та ознайомили їх із правопросвітницькими матеріалами.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444