0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Як протидіяти торгівлі людьми дізнались мешканці міста Суми

30 липня 2019, 16:57

Сьогодні фахівці юстиції Сумщини, представники системи безоплатної правової допомоги, Національної поліції України та соціального захисту спільно провели правопросвітницьке інформування до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

За даними Організації Об’єднаних Націй від торгівлі людьми страждає більше 21 мільйона осіб по всьому світу. Статистика ООН також підтверджує, що люди, які мають складні життєві обставини частіше за все стають жертвами і потрапляють у тенета торгівців людьми.

Про проблему торгівлі людьми розповідали за допомогою  інсталяції – фігури людей, на силуетах яких були описані складні життєві проблеми, які приводять до жахливих наслідків. Інсталяція викликала надзвичайну зацікавленість у містян та гостей обласного центру.

Якими бувають злочини, пов’язані з торгівлею людьми;  як не залишитися сам на сам із проблемою, як вирішити її у правовому полі, куди звертатися, якщо ситуація критична  – про це розповідали фахівці юстиції, а також надавали  містянам та гостям обласного центру правопросвітницькі матеріали, підготовлені до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605