0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Правопросвітництво у формі гри для учнів школи англійської мови

29 липня 2019, 15:19

Іноземні мови відіграють у житті освіченої людини важливу роль. З їх допомогою ми розширюємо кругозір, спілкуємося з мешканцями інших країн, долучаємося до чужої культури, йдемо по кар'єрних сходах і по-новому дивимося на навколишній світ.

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

Саме тому, 25 липня 2019 року Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області в Школі англійської мови «English Club» для учнів закладів загальної освіти м. Сєвєродонецька була проведена інтелектуально-розважальна гра “Острів скарбів”, яка складалася з різноманітних локацій.

Метою гри було розвинути мислення, логіку, кмітливість, сміливість, впевненість в собі; зв'язне мовлення, збагачення словникового запасу дітей; виховання колективізму, духу змагань, товариства, взаємодопомоги.

Учасникам віком до 10 років працівники юстиції розповіли про Конституцію України, Конвенцію ООН про прва дитини, державні символи, про загальнонаціональний правопросвітницький проєкт Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», а після в ігровій формі та за допомогою розмальовок на правову тематику розповіли малечі про їхні права та обов'язки, а також про те, як ці права захищати.

Також учасники зіграли з фахівцями юстиції в настільну гру «Я маю право!» та заповнили карту своїх прав.

Друга група учасників — школярі віком до 14 років об’єдналися в 2 команди, пройшли інструктаж, отримали компаси, загадкові листи і розпочали рух між локаціями. Серед завдань були «Правовий кросворд», бліцопитування «Що? Де? Коли?», ігри «Обов’язки та відповідальність», «Стоп булінг!» та інші. На локації «Поїхати з дитиною за кордон — легко!» учням запропонували розповісти на англійській мові про країну, яку вони хотіли б відвідати.

Як зазначила представник Головного територіального управління юстиції у Луганській області: “У наші дні англійська мова стала найважливішою мовою світу в політиці, науці, торгівлі і культурних відносинах. Це рідна мова для більш ніж 300 млн. людей. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей”.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605