0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Фахівці Запорізької юстиції провели правовий квест для дітей

29 липня 2019, 15:01

Нещодавно в оздоровчому таборі «Райський куточок», що знаходиться на невеликому півострові у центральній частині Бердянської коси, пройшов правовий квест «Сходинками права». Справжнє свято для дітей влаштували фахівці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Вітаючи юних учасників квесту, очільник Запорізької юстиції Сергій Васильцов зазначив: «Сьогодні ви маєте гарну можливість не тільки проявити себе, показати дух суперництва, але й розширити свої правові знання в ігровій формі. Ви помандруєте сходинками права до країни, де кожна дитина знає свої права».

Правовий квест розпочався з інструктажу  команд і отримання маршрутних листів. Після чого малеча з захопленням розпочала рух між локаціями. На учасників чекали  розвиваючі ігри «Що? Де? Коли?», «Вік: обов’язки і відповідальність», «Європейські країни».

Особливу увагу організатори приділили питанню булінгу серед школярів та протидії йому. Адже на літніх канікулах ця проблема не зникає та, на жаль, залишається актуальною в дитячих колективах, тому дітям було запропоновано пограти в гру «Стоп булінг!».

Окрім цього, діти змогли відчути себе справжніми дорослими споживачами, намалювавши ідеальну упаковку продукту згідно основних критеріїв. Така розвага чекала учасників квесту на станції «Права споживачів».

Далі на шляху до перемоги юних громадян чекала станція «Я – державний виконавець», де завдання були не з легких – скласти свою першу постанову. На останок, кожна з команд допомогла хлопчику Юстимчику, дівчинці Юстинці та котику Ямпику обрати правильний шлях у настільній грі «Я маю право». Всі учасники правового квесту отримали не тільки гарний настрій та правові знання, а й приємні подарунки.

Такий формат правопросвітницького заходу фахівцями юстиції було обрано не випадково, оскільки правовий квест є одним із найефективніших – розважаючись діти отримують та засвоюють знання.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605