0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про права в англомовному ужгородському таборі «Camp Explorer»

29 липня 2019, 12:14

Фахівці Закарпатської юстиції Леся Тимчук і Ганна Пивовар провели тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!», для учнів англомовного ужгородського табору «Camp Explorer» щоб вдосконалити знання дітей про гарантовані їм державою права.

Розпочався урок із правових загадок, які діти охоче та правильно відгадували. Також діти активно заповнювали карти «Права дитини» та отримували детальну інформацію зокрема про такі права, як право на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, турботу та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку.

Вихованці «Camp Explorer» зіграли в гру «Правове дерево». Діти об’єдналися у дві команди та обрали капітанів команд. Одна команда закріплювала листочки-права з правої сторони дерева, інша – листочки-правила поведінки — з лівої. Кожен член команди називав по черзі право, чи правило поведінки перед тим, як закріпити листочок на гілочці. Всі діти були активними та успішно виконали завдання.

Завдяки правовій грі діти зрозуміли, що права передбачають відповідні правила поведінки. Так, це обов’язки: бути старанним, активним і самостійним учнем; самостійно знаходити інформацію із різних джерел; цінувати і піклуватися про своє здоров'я; поважати один одного; організовувати свій вільний час так, щоб було корисно та не заважати іншим; берегти навколишнє природне середовище; не ображати й не принижувати інших та дотримуватися правил безпеки.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605