0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Жителям Волині розповіли про кампанію «Чесна платіжка»

29 липня 2019, 10:35

Працівники юстиції Волині разом з представником Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області консультували громадян у виїзній громадській приймальні управління юстиції, яка діє при обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Під час прийому громадяни отримали правові консультації про їх основоположні права та механізми захисту, у разі порушення цих прав.

Працівники бібліотеки та її відвідувачі також дізналися про правопросвітницькі кампанії, які реалізуються у рамках проєкту “Я МАЮ ПРАВО!”.  В рамках кампанії “Чесна платіжка” юристи розповіли, як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, що мета цієї кампанії, яка розпочалася з 26 червня і триватиме до кінця опалювального сезону 2019-2020 року,  — підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води. Кабінет Міністрів України своєю постановою від 26.06.2019 № 560 “Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг”,  встановив максимально допустимі граничні тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва. Наразі працівниками юстиції Волині проводяться консультування, правові інформування, тематичні лекції, семінари, воркшопи з метою активізувати споживачів житлово-комунальних послуг щодо захисту своїх прав.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444