0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Малечі Сумщини розповіли про права та обов’язки в креативній формі

26 липня 2019, 16:16

Сьогодні дитячі садочки – це не просто місце, де діти знаходяться в робочий час батьків, а простір, де отримують перші серйозні знання, зокрема правові. Надбані початкові уміння дозволяють вихованцям  вчасно опановувати вікові навички, а різноманітність форм та методів викладу інформації додають цікавості до навчання.

Правники юстиції Сумщини, відвідуючи один із дитячих садків, провели для його вихованців цікавий та пізнавальний захід. Малеча радісно привітала гостей та із завзяттям взяла участь у подорожі країною прав та обов’язків.

Під час зустрічі фахівці розповіли про базові права дітей, зокрема про право на відпочинок, навчання, сім’ю, медичну допомогу та захист. Окрему увагу було приділено праву на безоплатну правову допомогу, яку може отримати кожна дитина. Також фахівці юстиції розповіли про розгалужену систему безоплатної правової допомоги.

Отримані знання про належну поведінку допоможуть малечі пізнати доросле життя, зберегти себе від можливих помилок та наслідків.

Варто зазначити, що подібні правопросвітницькі заходи проводяться спеціалістами юстиції у всіх куточках України в рамках загальнонаціонального проєкту «Я МАЮ ПРАВО​!».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444