0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Об’єднаним територіальним громадам Дніпропетровщини розповіли про кампанію #ЧеснаПлатіжка

26 липня 2019, 16:09

Фахівці юстиції Дніпропетровщини провели інформування представників об’єднаних територіальних громад у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, що створений за сприяння Програми U-LEAD з Європою та Мінрегіону.

Темою зустрічі стала «Комунальні платежі: як не платити більше?». 
Спікер Анна Василишина, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, розкрила зміст Постанови КМУ від 26.06.2019 560 , що стосується запровадження державного регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води, крім того, висвітлила наступні питання: 

  1. «Чесна платіжка» як новий вектор проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»;
  2. Розмір нових тарифів та алгоритм дій, якщо постачальник надіслав платіжку, в якій зазначений тариф, який перевищує граничні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води;
  3. Як прийняте рішення вплине на оформлення субсидії тощо.

Завдяки Постанові для жителів Дніпропетровщини ціни знизяться до 11,3%. Дізнатися чи справедлива вартість тепла і гарячої води, можна скориставшись онлайн-калькулятором розрахунку чесної платіжки, за посиланням: https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444