0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Як відбувся робочий візит на Тернопільщину заступника Міністра юстиції Сергія Петухова

23 липня 2019, 15:45

У м. Тернополі з робочим візитом перебував заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

“Дуже різні організації, які мають дуже різний фокус. Але в кожній з ваших організацій є щось, з чим юстиція може допомогти. Мені дуже радісно чути, що ви маєте добру співпрацю з Міністерством юстиції, з нашим територіальним управлінням. Я сподіваюся, у нас відверта розмова, і ви розкажете не лише про приємні речі, а й про критичні речі. Нам завжди треба знати, що не працює, що змінити, над чим треба працювати, що покращити. Насправді, питання, яким ми дійсно пишаємося, питання аліментів, – воно так само не виникло нізвідки, а зі спілкування з людьми. Багато хто ставився до цього дуже скептично – що ця тема нікому не цікава, що там нічого не можна зробити. Але якраз у такому спілкуванні можна дізнатися про якісь проблеми, які, можливо, тебе особисто не стосуються, але які болять людям. І, відповідно, знайти для них вирішення”, – зазначив Сергій Петухов.

Під час зустрічі посадовець розповів про здобутки Містерства юстиції України, які спрямовані на захист жінок та дітей, зокрема про кампанії  «Чужих Дітей Не Буває», «Стоп Булінг», «Стоп Насильство», «Відповідальне Батьківство».

Також представниці жіночих громадських організацій мали нагоду звернутися з питаннями та пропозиціями. Вони, серед іншого, стосувалися прав та обов’язків дітей, просвітницької роботи, спрямованої на батьків, запобігання булінгу у навчальних закладах, боротьби з насильством, соціальним сирітством, підтримки жінок з інвалідністю, захисту української мови, тощо.

Також Сергій Петухов разом з начальником Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуардом Кольцовим вручили жінкам листи-подяки за співпрацю у реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

В ході свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини.

Розпочали із того, що привітали начальника ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” Вадима Ластовицького із отриманням позачергового військового звання полковника Збройних Сил України. Також Вадим Ластовицький та Едуард Кольцов підписали Меморандум про співпрацю.

Під час зустрічі торкнулися низки важливих аспектів. Серед іншого, обговорили  питання сприйняття ветеранів суспільством, реабілітації учасників бойових дій, люстрацію, події, які відбуваються в Україні та ситуацію на міжнародній арені.

Під час робочого візиту Сергій Петухов зустрівся зі студентами школи “Лідер права” та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету “Liberta”, а також із викладачами юридичного факультет ТНЕУ.

Майбутні юристи та їхні викладачі мали нагоду поговорити про те, що їх цікавить найбільше: питання підвищення якості юридичної освіти та підходи, які має намір застосувати профільне Міністерство у цьому напрямку, ЗНО при вступі на магістратуру, перспективи розвитку системи юстиції, тощо.

Провести церемонію одруження чи ювілейного весілля відтепер тернопільські пари можуть у новому залі урочистих подій «Офіс щастя». Свідоцтво про шлюб нового зразка подружжя отримало від заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова. Він зауважив: послуга «Ювілейне весілля» користується популярністю серед українців: «Багато людей через роки бажають пригадати своє подружнє життя, дуже часто діти хочуть влаштувати ще одне свято для своїх батьків або просто люди хочуть більше свята в своєму житті. Це нова послуга, яку ми надаємо, і дуже багато людей з ентузіазмом це сприймають.  Ми бачимо по всій країні, як люди ще раз приходять, і в урочистому приміщенні, при своїх рідних і близьких,  ще раз кажуть слова любові одне одному , підтверджують ті клятви, які вони давали багато-багато років тому».

Під час свого візиту заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов завітав і до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, яким опікуються фахівці Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області вже близько трьох років. У закладі мешкають діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, набувають статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, діти-сироти.

Наостанок, Сергій Петухов став гостем товариської гри у мініфутбол, присвяченої проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Працівники Тернопільської юстиції зіграли із Тернопільською футбольною командою «Вставай, Сонце», яка об’єднала музикантів, акторів, ведучих, художників, меценатів.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982