0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Практичні поради для матусь на Донеччині

22 липня 2019, 16:59

19 липня працівники Донецької юстиції зустрілися з представницями громадської організації «Матусі Краматорська». У неформальній атмосфері поговорили про ключові ініціативи Мін’юсту: «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня», «Податкова знижка на розвиток дитини», «Виїзд з дитиною за кордон». Більшість отриманої інформації для гостей була новою та корисною, яку в подальшому вони будуть використовувати на практиці, консультуючи жінок, які входять до громадської організації та жителів міста.

Міністерство юстиції України визначило одним із ключових завдань своєї роботи – піклуватися про майбутнє наших дітей. Очевидно, що ця турбота неможлива без сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей.

Під час заходу представниці організації активно вступали у дискусії, озвучували хвилюючі їх питання та розповідали історії з життя. Заступник начальника Краматорського міського відділу державної виконавчої служби Ольга Веремій допомогла жінкам в практичних аспектах виплати аліментів на дітей та нагадала про посилену відповідальність за несплату аліментів: заборону виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати.

Для полегшення сприйняття інформації кожна з присутніх отримала інформаційні матеріали, розроблені Міністерством юстиції України.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982