0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Правовий сторітелінг в читальному залі центральної бібліотеки Івано-Франківська

19 липня 2019, 12:48

18 липня 2019 року в читальному залі центральної бібліотеки Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи Департаменту культури міської ради відбувся правовий сторітелінг для молоді «Робота за кордоном: дві сторони медалі».

Представники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області – Фещук Марта та Круцик Ірина розповіли студентам про переваги та недоліки роботи за кордоном, про залучення молоді до підвищення економічної стабільності держави, важливість юридичної грамотності мігрантів щодо трудового режиму в Європі та можливості захисту своїх прав і свобод людини з посиланням на національні та міжнародні акти. Захід відбувся в рамках засідання молодіжного правового клубу «Діалог».

Також, працівники управління юстиції в рамках кампанії «Я маю право голосу» проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали студентам, як реалізувати своє виборче право та взяти участь у позачергових виборах народних депутатів, а також куди звертатися у разі виявлення правопорушень під час виборчого процесу.

Наголосили студентам і на тому, що кожен громадянин має право на чесну платіжку, незважаючи на складні та непрозорі механізми формування тарифів на тепло та гарячу воду. Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області та центри з надання безоплатної правової допомоги стають на захисті  прав громадян та допомагають реалізувати надані їм права, зокрема, і права споживача житлово-комунальних послуг.

Завдяки реалізації проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» молодь долає правовий нігілізм та розширює правову свідомість.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982