0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Громадські радники Полтавщини долучилися до реалізації кампанії #ЧеснаПлатіжка

15 липня 2019, 15:59

12 липня 2019 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар'я Бриндак провела робочу зустріч із громадським радником м. Горішні Плавні Оленою Андрушкевич та громадським радником органів самоорганізації населення м. Полтава Ларисою Карпенко.

Дар’я Бриндак розповіла партнерам про особливості реалізації правопросвітницької кампанії #ЧеснаПлатіжка. Вона наголосила, що нещодавно Уряд затвердив граничні тарифи на тепло та гарячу воду для міст обласного значення та м. Києва:

  • з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);
  • з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Міністерство юстиції на своєму сайті розмістило онлайн калькулятор послуг, за допомогою якого громадяни самостійно можуть вирахувати, скільки вони зможуть зекономити з новими на тепло та гарячу воду (https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug).

«Також, на сайті Мін’юсту можна знайти зразки документів, необхідних для того, щоб відстояти свої права у разі, якщо постачальник надішле платіжку, в якій зазначить завищені тарифи», - зауважила перший заступник начальника. Документи розміщені за посиланням: https://minjust.gov.ua/news/info/zrazki-dokumentiv-schodo-pererahunku-tsini-na-opalennya.

Крім того, Дар’я Бриндак передала громадським радникам тематичні інформаційні матеріали, розроблені Міністерством юстиції України.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982