0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Львівщині для дітей регіону влаштували «Літнє рандеву»

15 липня 2019, 15:48

Спеціалісти Відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління юстиції у Львівській області відвідали захід «Літнє рандеву», організований для дитячих клубів Галицького, Личаківського, Шевченківського, Франківського та Сихівського районів міста Львова за підтримки Управління молоді та спорту Львівської міської адміністрації

Захід розпочали з презентації «Кола друзів». В ході заходу для малечі провели екскурсію в «Домівку для врятованих тварин», провели «Спорт Тайм» та «Еко - практикум» на тему  «Збережи своє довкілля». Також діти за допомогою спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Львівській області з’ясували свої основні права. Вони змагалися у конкурсі «Лабіринт права», де допомагали героям Юстимчику, Юстинці та коту Ямпику обрати правильний шлях та знайти вихід із лабіринтів.

Під час заходу діти разом із спеціалістами обговорили, що таке булінг та як йому протидіяти. Діти поділилися ситуаціями, які виникали у їхньому житті, а спеціалісти розповіли як відрізнити булінг від інших конфліктних ситуацій. Малечі наголосили, що основними ознаками булінгу є повторюваність дій, наявність сторін булінгу (булер, постраждалий та свідок), а також наслідки у вигляді психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.

Фахівці управління подарували учасникам Рандеву інформаційні матеріали «Права дитини», розроблені Управлінням юстиції та розмальовки «Юстиція - дітям!». Позитивним емоціям та щирому спілкуванню не завадив навіть львівський дощ!

 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982