0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Одесі обговорили питання взаємодії у протидії домашньому насильству

12 липня 2019, 16:14

Днями в Одесі відбувся 2-денний тренінг, присвячений взаємодії між компетентними органами у напрямку запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статі, у якому взяли участь представники Одеської обласної юстиції.

Домашнє насильство – це злочин, за вчинення якого законодавством передбачена кримінальна відповідальність. Проте, досить часто жертви насильства замовчують факти насильства та не звертаються за допомогою через різні причини: страх, незнання до кого можна звернутися, недовіру до правоохоронних органів тощо.

Учасники протягом двох днів спілкувалися на найбільш проблемні питання, що стосуються домашнього насильства, розв’язували практичні завдання, обмінювалися досвідом та розробляли план дій щодо посилення спільної взаємодії на місцевому рівні у напрямку вирішення даного питання.

Співробітник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Ірина Сільвеструк розповіла присутнім, що Міністерством юстиції в рамках правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується кампанія #СтопНасильство, спрямована на запобігання та протидію даному явищу та розповсюдила розроблені Мін’юстом інформаційні матеріали з найнеобхіднішою інформацією.

Учасники тренінгу дійшли згоди, що насильство – це проблема, яку одразу вирішити не вдасться, але завдяки спільним зусиллям можна навчитися швидко на неї реагувати та робити кроки вперед для її вирішення.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605