0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про інформаційну кампанію «Чесна платіжка» розповіли жителям Полтавщини

12 липня 2019, 16:09

11 липня 2019 року перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак взяла участь у семінарі для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування і державних службовців Новосанжарського, Кобеляцького та Козельщинського районів.

Дар’я Бриндак розповіла присутнім про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» та про ініціативи Міністерства юстиції. Зокрема, про інформаційну кампанію «Я маю право на чесну платіжку», яка покликана забезпечити справедливі тарифи на тепло та гарячу воду. 

Вона наголосила, що на опалювальний сезон 2019/20 року постановою Уряду встановлено такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

-  з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

- з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

«На сайті Урядового порталу та Мін’юсту запущено калькулятор тарифів, тож тепер громадяни можуть самостійно розрахувати вартість економії», - зауважила Дар’я Бриндак.

Також перший заступник начальника розповіла про реалізацію проєктів #ЧужихДітейНеБуває, #ВідповідальнеБатьківство, #СтопБуліг, #ВиїздДитиниЗаКордон.

Крім того, присутні обговорили  актуальні питання розвитку місцевого самоврядування, протидії рейдерству в аграрній сфері, реалізації реформи медицини, соціального захисту громадян та інші.

У заході також взяли участь представники Полтавської обласної ради, Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області. Організатором заходу виступив Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605