0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Олена Сукманова відвідала з робочим візитом Донеччину

10 липня 2019, 15:50

Під час робочого візиту на Донеччину, перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова спільно з керівництвом обласного управління юстиції зустрілась з представниками Данської Ради у справах біженців.

Обговорили актуальні питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб щодо державної реєстрації народження та смерті, отримання нотаріальних послуг. Особливу увагу приділили питанню реалізації внутрішньо переміщеними особами прав на соціальне та пенсійне забезпечення, виборчих та виконання судових рішень.

Підвели результати роботи Данської Ради у справах біженців з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб та домовилися про подальшу взаємодію в реалізації спільних заходів для захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Також в рамках візиту Олена Сукманова зустрілася за «круглим» столом з представниками бізнесу Донеччини. Зустріч була присвячена актуальним питанням та проблемам ведення бізнесу в сучасних правових реаліях.

Олена Сукманова обговорила з підприємцями міста Краматорськ внутрішні та зовнішні загрози для бізнесу, як від них захиститись. Розглянули також теоретичні та практичні питання ведення бізнесу. Особливу увагу привернули питанню взаємодії підприємств між собою та з правоохоронними органами, а також пояснили, як протидіяти рейдерським захопленням. А пані заступниця Міністра особисто надала практичні поради власникам бізнесів, як діяти при обшуках правоохоронними органами та під час інших форс-мажорних ситуацій.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444