0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Столична юстиція навчає прав на музичному фестивалі Atlas Weekend

10 липня 2019, 15:25

Столична юстиція вже традиційно навчає громадян захищати свої права на масштабному музичному фестивалі Atlas Weekend, який вчора стартував у столиці. 

Atlas Weekend – це головна музична подія країни, яку щороку відвідують тисячі гостей з України та інших країн світу. Спеціалісти Головного територіального управління юстиції у місті Києві долучилися до цього масштабного свята музики, тому з 10 по 14 липня на території Алеї громадських організацій фестивалю Atlas Weekend презентуватимуть правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та консультуватимуть всіх охочих щодо захисту прав у різних життєвих ситуаціях.

Алея громадських організацій, створена Київським молодіжним центром спільно з Біржою Молодіжних Проектів та Міністерством інформаційної політики України, покликана поширювати серед молоді громадські ініціативи, які допоможуть змінити світ на краще.

Правові локації розташувалися просто біля входу на територію фестивалю. Представники столичної юстиції потягом всього фестивалю розповідатимуть про роботу юстиції в Україні, надаватимуть фахові юридичні консультації.

Окрім цього, учасники фестивалю матимуть нагоду дізнатись про сервіси та ініціативи Мін’юсту. Зокрема, йдеться про новації законодавства щодо посилення відповідальності безвідповідальних батьків, переваги платформи для отримання електронних «Он-лайн будинок юстиції» і можливості одруження за пришвидшеною процедурою в рамках послуги «Шлюб за добу».


Хоч фестиваль і музичний, про свої права та їхній захист громадяни не забувають. Чимало гостей фестивалю цікавились питаннями оформлення допомоги на дитину, отримання щорічної основної відпустки, системи оподаткування та можливостей другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444