0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

«Я МАЮ ПРАВО!» завітало на фестиваль «Червона Калина»

10 липня 2019, 14:46

Начальник юстиції Волині Валентин Кухарик взяв участь у Всеукраїнському фестивалі самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених «Червона Калина», який відбувся 5 липня у Державній установі «Ковельська виховна колонія». Його метою є патріотичне виховання неповнолітніх засуджених у дусі національних традицій, пропагування серед молоді поваги до історії України, української мови та літератури, організація корисного дозвілля засуджених та розвиток їх творчих здібностей.

На заході були представлені доробки вихованців гуртка вишивки, який функціонує у загальноосвітній школі №14 Державної установи «Ковельська виховна колонія», та творчі номери від вихованців колонії, присвячені святу Івана Купала. Під час фестивалю визначили кращих вихованців у номінаціях «Музичне мистецтво», «Літературна творчість», «Театральне мистецтво», «Хореографічне мистецтво». Зазначимо, що цей захід уже став традицією та щорічно під час літніх канікул проводиться у виховних колоніях України.

На сьогодні Головне територіальне управління юстиції Волині налагодило постійну співпрацю з цією установою. В колонії регулярно відбуваються особисті прийоми засуджених, на яких їм роз'яснюють їхні права та обов'язки.

Так, протягом трьох останніх років працівники юстиції систематично проводять інформаційні години на правову тематику. Вихованцям колонії розповідають про нові ініціативи Міністерства юстиції України та відповідають на усі правові питання.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605