0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

#БулитиНеКруто – знають вихованці сумського табору «Орлятко»

8 липня 2019, 13:43

Проблема цькування з приходом літніх канікул не зникає, а трансформується зі шкільного середовища в дитячі колективи в таборах, дворах та інших місцях скупчення малечі. З метою підвищення правової обізнаності молоді щодо необхідності протидії цькуванню, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці юстиції Сумщини завітали до табору «Орлятко», де провели для відпочиваючих тренінг «Булити – не круто».

Під час заходу діти самостійно визначали поняття булінгу, його класифікацію, вчилися відрізняти цькування від типових конфліктів та визначали формулу, яка допоможе їм правильно відреагувати на дії булера.

Правники наголоси присутнім, що не варто соромитися зізнаватися іншим, якщо ви або ваші знайомі страждають від цькування. До речі, в разі, якщо ви стали свідком булінгу, потрібно:

  • втрутитися і припинити цькування – булінг не слід ігнорувати;
  • обов’язково повідомити дорослих (вчителів, вожатих, батьків і т.д.) про ситуацію, що склалася;
  • у разі бездіяльності – звернутися із заявою в поліцію!

Варто зазначити, що діти активно брали участь у обговореннях, ставили питання фахівцям юстиції та розповідали історії з власного життя. Роблячи підсумок заходу, присутні погодились з працівниками юстиції, що #БулитиНеКруто.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605