0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про ініціативу #ЧеснаПлатіжка говорили на прес-конференції для ЗМІ у Полтаві

8 липня 2019, 13:43

05 липня 2019 року очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко  та начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз доповіли про результати роботи відомства на прес-конференції для представників ЗМІ та громадськості.

 

«Одним із важливих напрямів нашої роботи є реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Сьогодні наше завдання донести до відома громадян інформацію про зміни в нарахуванні тарифів на оплату комунальних послуг, які відбулися в рамках ініціативи Уряду  «Чесна платіжка», – наголосив Олег Тимченко.

 

Він нагадав, що Уряд затвердив граничну вартість тепла для населення міст обласного значення та міста Київ на рівні 1400 гривень за 1 Гкал за наявності лічильника та 35,21 грн за 1 м2 у разі відсутності лічильника. Також, врегульовано ціну на гарячу воду та встановлено максимальний тариф для населення: 83,66 грн за 1 м3 за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води. У разі відсутності рушникосушильників - 75,74 грн за 1 м3.

Не оминули увагою і питання державної реєстрації актів цивільного стану. Понад 15 тис. свідоцтв про народження немовлят видано безпосередньо у пологових будинках. А з 25 червня 2019 року у Полтаві працює офіс європейського зразка «Open Space», інший такий уже майже рік успішно діє у Кременчуці. За час роботи офісів до них звернулося майже 5 тис. громадян.

«В рамках пілотного проєкту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» на Полтавщині зареєстровано 1 тис. шлюбів, з яких понад 300 –  у Кременчуці та майже 700 – у Полтаві», – розповів очільник юстиції.

Одним з пріоритетних напрямів роботи державних виконавців залишається виконання рішень про стягнення аліментів. За півроку стягнуто понад 156 млн грн аліментів.

«Завдяки змінам у законодавстві на даний час майже 5,5 тис. осіб обмежено у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та полювання. За рахунок притягнення боржників до виконання суспільно корисних робіт на користь маленьких полтавців стягнуто понад 200 тис. грн. Ще 2 млн грн перерахували на користь дітей за рахунок стягнення штрафних санкцій», - доповів Віталій Коноз.

Протягом І півріччя 2019 року на виконанні у регіоні знаходилося 1 540 виконавчих документів про стягнення заробітної плати на загальну суму майже 24 млн грн.

«Фактично виконано 659 виконавчих документів на суму понад 6 млн грн, що на 542 документи та на 4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року», - зауважив Віталій Коноз.

Найбільша заборгованість по зарплаті стягнута з:

1) ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів», на загальну суму понад 3 млн грн на користь 534 стягувачів;

2) ПАТ «БУ №9», на загальну суму понад 1 млн грн на користь 61 стягувача;

3) ПрАТ "Пласт", на загальну суму понад 400 тис. грн на користь 7 стягувачів.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444