0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Запоріжжі провели правовий квест «Сходинками права»

5 липня 2019, 13:33

Учора в дитячому оздоровчому таборі «Маяк», що знаходиться в селі Вільноандріївка Запорізької області, було весело. Пізнавальне і цікаве дозвілля для дітей 5-8 класів організували фахівці Запорізької юстиції.

Разом із заступником Міністра юстиції України Світланою Глущенко та керівницею апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїдою Бойко правники провели правовий квест «Сходинками права».

Вітаючи дітей, Світлана Глущенко зазначила: «По всій Україні для школярів систематично проводяться інтерактивні уроки, заняття, лекції, де працівники юстиції розповідають дітям про їх права. Впевнена, що в школах, де і ви навчаєтесь, проводились такі заходи. Під час канікул ви теж навчаєтесь, дізнаєтесь те, чого раніше не знали. Сьогодні ви маєте можливість поглибити свої знання права в ігровій формі. Як представник Міністерства юстиції України, скажу, що в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» ми продовжуємо докладати максимальних зусиль для захисту ваших прав».

Керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та керівник управління юстиції Сергій Васильцов побажали дітям удачі, успіхів, міцного командного духу та бадьорості.

Школярі об’єдналися в 9 команд, пройшли інструктаж, отримали маршрутні листи і розпочали рух між 9 станціями. Серед завдань були «Правова пантоміма», бліцопитування «Що? Де? Коли?», ігри «Вік: обов’язки і відповідальність», «Стоп булінг!», «Європейські країни». На станції «Права споживачів» дітям запропонували намалювати ідеальну упаковку відповідно до запропонованих критеріїв. На станції «Я – державний виконавець» школярі дізналися про порядок виконання рішень суду та склали свою першу постанову. Також учасники квесту зіграли з фахівцями юстиції в настільну гру «Я маю право!», заповнили карту своїх прав та допомогли хлопчику Юстимчику, дівчинці Юстинці та котику Ямпику обрати правильний шлях.  

У кожній із 9 номінацій були визначені команди-переможці, учасники квесту отримали корисні та водночас розважальні подарунки.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444