0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Співробітники столичної юстиції розповідали про права поліцейських

5 липня 2019, 11:53

Учора в Україні відзначали День Національної поліції. Саме поліція стоїть на сторожі прав та інтересів українців. Але цього разу співробітники управління юстиції міста Києва вийшли на центральну вулицю Києва - Хрещатик, щоб розповісти самим поліцейським про їхні права.

04 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу. Основні її завдання – реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги. Першим містом, у якому вона запрацювала, став Київ.

Фахівці управління юстиції Києва здійснювали інформування у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

«Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави, тому співпраця з поліцією, як органом, який захищає громадян є надзвичайно важливою у цьому напрямку», - заначила в.о.заступника начальника Відділу аналітично-правової роботи Управління судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ у місті Києва Ірина Малаш.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605