0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Рівному Павло Петренко зустрівся з учасницями проекту «Пузата мама»

3 липня 2019, 13:06

Міністр юстиції  Павло Петренко під час свого перебування з робочим візитом на Рівненщині зустрівся з членами сімейного клубу «Пузата мама». Конструктивний діалог під відкритим небом – найкращий спосіб комунікації з матусями.

Проект «Пузата мама» реалізовується у Рівному вже протягом дев`яти років. Він дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність - це особливий період, який можна провести активно і з користю.

Під час зустрічі поговорили про пакунок малюка (бебі-бокс), урядову програму «Муніципальна няня», пільги для багатодітних сімей, видачу свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку, житлові питання та виплату аліментів.

«Незвичною та живою стала ця зустріч. Молоді мами та малеча зустріли теплою атмосферою та місцями гострими і дійсно актуальними питаннями», - поділився своїми враженнями  міністр юстиції Павло Петренко.

Працівники обласної юстиції активно співпрацюють з учасниками проекту в напрямку реалізації загальнонаціональної правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!». Така співпраця має на меті проінформувати майбутніх матусь про ініціативи Міністерства юстиції, спрямовані на захист їх прав.

«Зустріч у такому форматі, та ще й з Міністром, у Рівному для матусь проходила вперше. Нам приємно, що Рівненська юстиція запросила нас організувати таку зустріч. Взамін наші мами отримали відповіді на чимало запитань, які їх турбують», - зауважила організаторка проекту для вагітних у місті Рівному Оксана Кравець.

Також консультували матусь заступник Міністра юстиції Іванна Смачило та начальник Рівненської юстиції Оксана Сальчук. Зустріч пройшла надзвичайно продуктивно та емоційно. Проблемні питання окремих учасників «Пузатої мами» працівники юстиції пообіцяли вирішити найближчим часом.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444