0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Закарпатська юстиція провела Урок «Я МАЮ ПРАВО!» в дитячому санаторії «Малятко»

3 липня 2019, 12:52

Напередодні Дня Конституції України  Команда  Закарпатської юстиції разом з представниками патрульної поліції Закарпаття відвідала дитячий санаторій «Малятко», що в селі Оноківці Ужгородського району.

З дітьми, які відпочивають у санаторії «Малятко», зустрілися представники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук і Владислав Товтин, а також начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин та інспектори сектору зв’язків з громадськістю цього ж Управління - лейтенант поліції Ольга Мартин та старший лейтенант поліції Микола Прохоров.

Фахівці Закарпатської юстиції провели урок «Я МАЮ ПРАВО!», під час якого діти знайомилися зі своїми основними правами: на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, турботу та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку. 

Діти захоплено заповнювали карту «Права дитини», допомагали героям Юстимчику, Юстинці та коту Ямпику обрати правильний шлях та знайти вихід із лабіринтів, розфарбовували розмальовки «Юстиція – дітям», а також переглянули цікавий мультфільм про права. 

Представники патрульної поліції розповіли дітям про особливості роботи патрульного, показали службове авто, екіпірування патрульних, в ігровій формі нагадали дітям правила поведінки на дорозі та наголосили на необхідності безпечному відпочинку під час літніх канікул.

Сподіваємося, що ця пізнавальна зустріч у санаторії «Малятко» запам’ятається дітям позитивними емоціями та яскравими враженнями.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444