0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Івано-Франківську привернули увагу до теми домашнього насильства

2 липня 2019, 11:35

«Не займайтесь насильством - кохайте!», - під таким гаслом пройшов правоосвітницький захід Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Захід покликаний привернути увагу до проблеми домашнього насильства в Україні та сформувати нову правову культуру та свідомості у суспільстві.

Домашньому насильству в Україні піддаються понад 1,8 млн. жінок. Протягом 2018 року тільки в Івано-Франківській області поліція зареєструвала 2984 заяви та повідомлення про вчинення насильства в сім’ї. Два з них - зі смертельними наслідками.

Саме тому, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується кампанія «Стоп Насильство» для захисту прав жінок і дітей, протидії домашньому насильству.

Під час заходу презентували колекцію футболок, присвячену  темі насильства в сім’ї,  дизайнерки Вікторії Белей. Футболки демонстрували  відомі жінки  Прикарпаття. Особливу родзинку заходу додали міми та байкери, які підтримали акцію з протидії домашньому насильству.

А мешканцям та гостям міста вкотре наголосили, куди жертви домашнього насильства можуть звернутися за допомогою:

- отримати безоплатну правовою допомогу, зателефонувавши до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0800-213-103;

- отримати психологічну підтримку, зателефонувавши на «гарячу лінію» - 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

 

Також, у разі домашнього насильства слід негайно викликати поліцію за номером 102.

Захід відбувся за підтримки міського голови п. Руслана та Департаменту молодіжної політики та спорту м. Івано-Франківська.
 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444