0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Тернопільщину завітав радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв

2 липня 2019, 10:52

25-26 червня 2019 року на Тернопільщину із робочим візитом завітав народний депутат України, радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв. Свій візит в область народний обранець розпочав з міста Скалат Підволочиського району. Там він оглянув місцевий центр надання адміністративних послуг.

У Скалатській міській ОТГ Центр надання адміністративних послуг з’явився у січні цього року. Він обслуговує близько 15 тисяч мешканців громади та є постійним партнером управління юстиції у Тернопільській області. До слова, у ЦНАПі громадяни можуть ознайомитися і з інформаційними матеріалами проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Також в рамках свого візиту на Тернопільщину радник Міністра юстиції у приміщенні Скалатської міської ради провів зустріч з громадянами та поспілкувався зі старостами населених пунктів, які входять в об’єднану територіальну громаду, аби дізнатися їх думку про втілення в життя реформи децентралізації, а також про те, що потрібно зробити, аби покращити життя мешканців ОТГ. Цікавою для присутніх стала інформація про ініціативи Міністерства юстиції з протидії домашньому насильству та стягнення аліментів з недобросовісних батьків.

В ході свого візиту на Тернопільщину народний депутат України відвідав сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Україна» у селі Скорики Підволочиського району, яке очолює Герой України Олег Крижовачук. Ігор Алексєєв зустрівся з колективом сільськогосподарського підприємства. Обговорили питання захисту аграріїв та ініціативи Мін’юсту, які на це спрямовані. Торкнулися і таких важливих для усіх мешканців Скориківської сільської об’єднаної територіальної громади тем як обсяги фінансової підтримки від держави, розвиток інфраструктури, автобусного сполучення та інших актуальних питань розвитку краю.

Другий день свого візиту народний депутат України, радник Міністра юстиції розпочав з відвідин Збаразького замку. Тут, в одному із залів, відбулася зустріч з учасниками бойових дій та рідними загиблих захисників нашої держави. Зустріч проходила у форматі вільного спілкування з ранковою кавою.

«Юстиція активно проводить інформаційну та роз’яснювальну роботу в цьому напрямку: права, можливості, гарантії, алгоритм дій в тій чи іншій ситуації, механізми реалізації своїх прав, способи їх захисту. Тому ми сьогодні також проводимо цю тематичну зустріч», зазначив Ігор Алексєєв.

В ході обговорення торкнулися низки важливих питань: інформаційної політики України, подій, які зараз відбуваються, реабілітації військових, які повернулися зі Сходу, виділення їм земельних ділянок та допомоги рідним загиблих. Також учасники зустрічі мали нагоду дізнатися більше про ініціативи, спрямовані на підтримку ветеранів.

На завершення свого візиту на Тернопільщину Ігор Алексєєв ознайомився з роботою центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейського зразка – «Open Space». Офіс працює в Тернополі з грудня 2018 року. В новому приміщенні відділу надають ті ж послуги, що і раніше, втім, новий формат роботи дозволяє зробити це комфортніше та швидше.

Чи не основною метою візиту Ігоря Алексєєва був моніторинг і оцінка реформ, які втілює в життя Міністерство юстиції, а також просування нових урядових проектів. Зокрема, це стосується останньої ініціативи Мінюсту «Чесна платіжка», покликаної забезпечити встановлення справедливих тарифів на тепло та гарячу воду.

«Громадяни повинні бути озброєні інформацією, громадяни повинні знати, що їхні права, інтереси захищають», – зазначив Ігор Алексєєв.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444