0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

До Дня Конституції в Житомирі влаштували святкове правове інформування

2 липня 2019, 10:30

На честь Дня Конституції України на Житомирщині провели низку різноманітних святкових заходів.

Скористалися нагодою  привітати містян та гостей міста із великим державним святом і працівники Житомирської юстиції. 28 червня вони організували на центральній вулиці Житомира – Михайлівській – інформаційну локацію, аби дарувати усім охочим  правові знання.

Дорослим фахівці місцевого управління юстиції розповідали про ініціативи Мін’юсту, що успішно реалізуються в регіоні в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО»: «Чужих дітей не буває», «Відповідальне батьківство»,  «Стоп булінг!». Крім того, пропонували містянам тематичні інформаційні матеріали з чіткими покроковими інструкціями, як діяти у випадках домашнього насильства та булінгу, а також куди звертатися за захистом своїх прав.

А на інформаційній локації для дітей проекту «ЛітоПравознайки», який Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області започаткувало цього року, малечі показували мультфільми на правову тематику та допомагали дізнатися про свої основні права та обов’язки під час проходження лабіринту прав.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444