0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Волині провели інформаційно-правову годину до Дня Конституції України

27 червня 2019, 13:04

У рамках проведення в області місячника правових знань до відзначення 23-ї річниці Конституції України, в обласній державній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки працівники юстиції Волині провели інформаційно-правову годину: «Конституція України — джерело законності, верховенства права і народовладдя» для працівників та читачів бібліотеки.

Участь у заході взяли представники Регіонального центру з надання безоплтаної вторинної правової допомоги в області та Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

Учасники заходу одноголосно відмітили значимість цієї пам’ятної дати у житті нашої держави. Адже прийняття Конституції України закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Відвідувачам також показали історичні процеси формування українського конституціоналізму.

В обговоренні взяв і заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти управління юстиції Микола Герасимик. Він зосередив увагу присутніх на правах, які гарантує українцям Конституція, та розповів про роботу Міністерства юстиції України і Волинської юстиції щодо забезпечення захисту конституційних прав і свобод усіх громадян.

Цього ж дня у приміщенні бібліотеки відбулося відкриття виставки правової літератури «Конституційні цінності і права людини: виклики XXI століття», приуроченої до Дня Конституції.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444