0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Донеччині стартував тиждень правових знань, присвячений Дню Конституції

26 червня 2019, 17:44

Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права. Тому сьогодні кожному важливо знати хоча б основи законодавства для захисту своїх прав.

Напередодні святкування Дня Конституції України представники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ірина Бабіч та Катерина Стародуб відвідали Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» у місті Святогірську.

Для дітей влаштували розважально-правовий захід, під час якого провели правову вікторину «Дізнайся про свої права», пройшли правовий квест, розв'язували кросворди. Вихованці оздоровчого комплексу отримали чудову можливість підвищити рівень правових знань у цікавій, адаптованій до їх вікової категорії, формі.

Діти отримали правову інформацію з різних галузей права: сімейного, трудового, покращили знання Конституції України, яка надає дітям рівні права та не допускає жодного насильства над особистістю. 

З трудовим правом стикається в житті кожен дорослий тому, що праця, заробітна плата чи дохід від підприємництва надають матеріальне забезпечення кожного з нас. З сімейним правом діти зустрілись вже у момент народження: спочатку їх батьки зареєстрували шлюб за правилами сімейного законодавства, потім – їх народження, а через декілька років вони самі забажають створити сім'ю. Провести всі ці дії без знань основ сімейного та трудового законодавства неможливо, тому з дітьми вирішували різноманітні правові ситуаційні завдання.

Діти весело провели свій вільний час. Наприкінці заходу фахівці разом з дітлахами поміркували над питанням «Навіщо нам потрібно знати свої права і обов’язки?».

Приємно констатувати, що вихованці оздоровчого комплексу добре обізнані у своїх правах - більшість ситуаційних завдань розв'язали, і отримані знання точно будуть у нагоді в подальшому житті.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444