0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Полтавщини взяла участь у естафетному біговому рекорді

25 червня 2019, 09:50

Полтава поставила біговий рекорд рекорд України.

Три доби безперервного бігу провели 139 учасників бігового рекорду України. Спортсмени і любителі бігли 72 години естафети без зупинки. Навіть вночі! Взяла участь у забігові й шалена та неймовірна команда Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Працівники управління переконані, що рух – це життя, тому залюбки приєднуються до різноманітних спортивних акцій, що проходять в регіоні та за його межами. Ось наприклад, близько року тому команда юстиції Полтавщини взяла участь в напівмарафоні від Нової Пошти. Юристи-відчайдухи долучилися до кольорового забігу та вкотре підкреслили, що юстиція Полтавщини відкрита для людей.

Щоразу фахівці Полтавської юстиції звертають увагу на щось нове, знайомляться з новими людьми та беруть участь у різноманітних активностях. Це свого роду пригоди, які надихають на нові досягнення.

Крім того, під час участі у таких масових заходах вони не втрачають можливості інформувати громадян про їхні права та обов’язки в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444