0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Працівники Рівненської юстиції зустрілися з учасниками сімейного клубу «Мама+я»

21 червня 2019, 16:18

В рамках співпраці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з Рівненською обласною науковою бібліотекою працівники юстиції консультували громадян з правових питань. Вони розповідали про правопросвітницькі кампанії Міністерства юстиції України у «Правовому просторі», який функціонує на базі обласної бібліотеки. Цього разу юридичну консультацію отримали батьки та вихованці сімейного клубу  «Мама+я».

Під час заходу наймолодші відвідувачі клубу із захопленням взяли участь в розвиваючих заняттях в «Кімнаті сімейного читання», а дорослі отримали корисну інформацію та фахові консультації від правників. Відтак у ході спілкування слухачі дізнались, що таке «Відповідальне батьківство»,  як виїхати з дитиною за кордон, якщо один із батьків боржник з аліментів, як скористатися послугою «Муніципальна няня»  і які послуги Міністерства юстиції можна отримати он-лайн.

За словами керівника Рівненської юстиції Оксани Сальчук, подібні заходи сприяють розвитку правової культури у батьків, а також формують правові цінності  майбутнього покоління.

«Важливо щоб громадяни нашого регіону знали, де можна отримати фахову юридичну консультацію. Для цього ми щоденно розповідаємо різним цільовим аудиторіям про можливі ресурси отримання правової допомоги. Обізнаний, значить захищений», - зазначила Оксана Сальчук.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605