0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Полтавщини влаштувала правові зустрічі у пришкільних таборах

18 червня 2019, 16:39

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще пора яскравих вражень, творчості, пізнання світу. Щоб відпочинок малечі був змістовним, при школах Полтавщини діють пришкільні табори, які поєднують в собі спорт, естетичну та пізнавальну діяльність.

Два тижні поспіль команда юстиції Полтавщини проводила правові зустрічі зі школярами області, які відпочивають у пришкільних таборах на тему: «Права дітей: знай, поважай, дотримуйся!».

Правники наголошували, що всі діти на території нашої держави, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я та народження дітей і їх батьків (чи осіб, які їх замінюють) або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи. А особи, винні у порушенні вимог законодавства про охорону дитинства, несуть цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законів України.

Під час зустрічей дітям розповідали про їхні права та обов’язки. Малеча проходила шляхами лабіринту «Допоможи героям обрати правильні шляхи» та складала карту прав. Під час гри-дискусії «Справедливці», поділившись на команди «позивачі» та «відповідачі», діти вирішувала спори, що виникли між лісовими героями.

Наприкінці зустрічей малеча отримувала у подарунок розмальовки «Юстиція – дітям» від Міністерства юстиції України.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444