0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Почав роботу новий проект юстиції Дніпропетровщини «Правовий помагайко»

18 червня 2019, 15:50

На початку літа у Дніпрі стартував новий проект юстиції «Правовий помагайко».

Хто такий «Правовий помагайко»? Це справжня енциклопедія з прав дитини, яка навчає правам, граючи. Аби виконати свою місію по навчанню дітей, Помагайко з радістю мандрує пришкільними літніми таборами та додає активності малечі, аби вони могли реалізувати не лише своє право на відпочинок, а й інші права.

Так, за допомогою карти «Права дитини» школярі вивчали права найменших громадян нашої держави, які закріплені законодавчо. Зокрема право на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, турботу та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку. Також із задоволенням поринали в казкові судові засідання, жваво обговорювали порушені права відомих казкових героїв, шукали вихід з правового лабіринту, брали участь у правових вікторинах, під час яких називали основоположні права дитини, визначені Конвенцією ООН про права дитини, та вигадували власні правила, за якими вони хотіли б жити.

Під час інтерактивних занять діти із задоволенням розгадували правові кросворди, загадки на знання своїх прав та обов’язків, розглядали картинки та називали права, які в них асоціюються з ними. Не забували і проявляти свою обізнаність у сфері протидії булінгу, обговорювали шляхи його попередження, вчилися реагувати на прояви цього явища та дізнавалися, де шукати допомоги у разі цькування. Від Помагайка дітки дізналися, що за вчинення булінгу передбачена відповідальність, до якої можуть притягнути їх або їхніх батьків. А за гарні знання та активну участь кожен отримував у подарунок розмальовку «Юстиція - дітям».

 Завдяки тому, що Помагайко старанно працює та кожного дня відвідує дитячі табори, за короткий час йому вдалося охопити близько тисячі дітей, які не лише вивчали права, а й реалізували їх на практиці.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444