0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

«Знаю! Дію! Захищаю!»: на Миколаївщині відбувся фестиваль права

14 червня 2019, 12:10

Літні канікули – час розваг та веселощів. Але хто сказав, що відпочинок не може бути ще й корисним?

Таке поєднання чекало на вихованців оздоровчого табору «Алий парус». Саме там нещодавно пройшов фестиваль права «Знаю! Дію! Захищаю!», одним із організаторів якого стало Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

За словами керівника Миколаївської юстиції Романа Возняка, проведення заходів для молоді саме в інтерактивній формі є найбільш ефективними, особливо в період канікул, коли молоді хочеться відпочити від серйозних справ.

Для дітей підготували чимало цікавого. Загалом на фестивалі діяли локацій, які представляли працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Головного управління ДСНС у Миколаївській області та Управління патрульної служби ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

Під час заходу підлітки дізнавалися про права людини, вчилися протидіяти булінгу тощо. Яскраві емоції у дітей викликали локації, представлені поліцейськими та рятувальники. Адже вони не лише дізналися про правила дорожнього руху та поводження на воді, але й змогли випробувати спеціальну техніку.

А найменші учасники фесту долучилися до акції «Подаруй дитині посмішку». Малеча власноруч виготовила яскравих синичок та оригінальні листівки з побажаннями для діточок, які зараз перебувають у лікарні та не мають змоги побувати на морі.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982