0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Сумщині поєднують правову освіту населення з відпочинком

14 червня 2019, 11:36

Організація якісного дозвілля є необхідною складовою розвитку кожної дитини. Надзвичайно важливо поєднати програму навчання з програмою відпочинку, яка б дозволила пізнати корисну інформацію в цікавій та доступній формі.

Фахівці юстиції, впроваджуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», відвідали міську бібліотеку, де провели для вихованців одного із пришкільних таборів цікавий захід. Його метою було доведення малечі в ігровій формі інформації про їх права, явище булінгу та способи захисту від нього.

В ході заходу увагу дітей акцентували на недопущенні байдужої поведінки у ситуації, якщо вони стали свідками цькування або постраждали від нього. Дітям пояснили, що алгоритм протидії булінгу простий:

  • Спочатку слід спробувати припинити цькування;
  • Після цього - обов’язково повідомити дорослим про ситуацію, що склалася. Це можуть бути ваші батьки, вчителі, старші учні чи адміністрація школи;
  • Якщо на рівні школи ситуацію з булінгом вирішити не вдалося – потрібно звернутися із заявою про вчинення адміністративного правопорушення в поліцію.

Правильно вибрані форми та методи викладання правових знань завжди залишать слід у свідомості будь-якої людини. Тому юстиція Сумщини постійно створює креативні підходи для донесення різним верствам населення важливої інформації про їх права та обов’язки.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444