0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Миколаєві обговорили стратегію подолання булінгу

12 червня 2019, 14:25

Проблемні питання запобігання та протидії булінгу в регіоні, та шляхи їхнього подолання обговорили 11 червня у Миколаєві під час інформ-дайджесту «Булінг в освітньому середовищі: поради вчителям для нівелювання проблеми».

Захід відбувся на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Його учасниками стали народний депутат України Тарас Кремінь, начальник управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, директор департаменту взаємодії з органами державної влади Мін'юсту Ілля Лозинський, державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту Дмитро Кузін, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Захар, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Гнатуша, представники Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Головного управління Нацполіції у Миколаївській області, а також педагоги Миколаєва.

Під час заходу учасники обговорювали можливі механізми дії всіх партнерів у разі виявлення фактів цькування серед школярів, а також поділилися позитивними кейсами щодо профілактики булінгу в школах.

Крім цього, говорили про ідею створення правничого інформ-простору для педагогів, що матиме на меті допомогу педагогам у формуванні правосвідомості школярів, а також захисті прав як дітей, так і самих освітян.

На завершення зустрічі анонсували підписання Меморандуму про співпрацю між управлінням юстиції у Миколаївській області та Миколаївським обласним інститутом післядипломної освіти. Серед іншого, він передбачатиме проведення спільних семінарів та тренінгів для школярів, батьків та педагогів, в рамках яких надаватимуться практичні механізми захисту прав людини.

«Маємо літні місяці для того, щоб розробити ряд тренінгів для дітей, батьків та педагогів. А вже з вересня будемо впроваджувати їх в роботу. Впевнений, що поєднавши зусилля, ми спільно зможемо подолати таке ганебне явище, як булінг», - відзначив під час заходу очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883