0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Львівщині провели заходи під гаслом «Мої права в моїй державі»

11 червня 2019, 17:05

В сонячні літні дні фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели ряд заходів для вихованців закладів дошкільної освіти м. Львова під гаслом «Мої права в моїй державі».

Під час зустрічей з малечею спеціалісти Львівської юстиції у вигляді гри «Сходинки права» роз’яснювали дітям їхні права та виховували вміння дотримуватись обов’язків. Адже, якщо дитина з самого дитинства знайома із своїми правами та обов’язками, то їй вдається в майбутньому реалізувати всі намічені плани і цілі. До того ж саме діти повинні в першу чергу мають отримувати допомогу і відчувати захист з боку держави.

Фахівці управління юстиції розповідали дітям, що наша держава зобов'язується забезпечувати дитині такий захист і піклування, які необхідні для її благополуччя. А також пояснили, що кожна дитина в Україні має право на безкоштовного адвоката, який зможе захищати її права та представляти інтереси у суді, якщо це потрібно.

Також під час заходів діти відгадували загадки про свої права, змагалися у пошуку відповідників у «Лабіринті права» та реалізували своє право на дозвілля на ігровому майданчику садка.

Варто зазначити, що проведення таких заходів має позитивний результат. Оскільки діти вже з дитинства знають, що вони є важливими для держави та суспільства.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883