0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Тернопільська область відсвяткувала другу річницю проєкту «Я МАЮ ПРАВО!»

10 червня 2019, 16:41

День Народження – найулюбленіше свято не тільки кожної дитини, а й багатьох дорослих. Його хочеться розділити з найближчими і найдорожчими людьми.

Саме тому з нагоди відзначення другої річниці презентації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» Тернопільська область зібрала найближчих друзів та у святковій атмосфері провели день народження проєкту. Для мешканців області влаштували безліч заходів: квестів, майстер-класів, ігор та інших розваг. А для найменших діточок організували справжнє свято на теплоході «Капітан Парій» з аніматорами та казковими героями під час прогулянки по Тернопільському ставу.

А який же День народження без святкового торту? Адже один з ключових моментів свята – це винесення святкового «красеня» і задування свічок. Діток пригощали солодощами та дарували розмальовки «Юстиція – дітям» та інші корисні матеріали. Хлопчики та дівчатка активно брали участь у розвагах, веселилися і святкували день народження проєкту.

Нагадуємо, старт проєкту відбувся 07 червня 2017 року. Проєкт було презентовано Павлом Петренком та виконуючим обов’язки адміністратора USAID Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України.

Мета проєкту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечує сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проєкт передбачає не лише інформування громадян про їхні права, а й навчання їх, як ці права захищати. Люди отримують чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, зрозуміти, що держава може бути твоїм партнером, повірити у рівність перед законом для кожного українця.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605