0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Житомирщині стартував проект «ЛітоПравознайки»

10 червня 2019, 13:01

Попереду три місяці відпочинку, активних ігор, подорожей та прогулянок – цих розваг діти чекали весь навчальний рік. Але провести їх кожному хочеться цікаво, весело та корисно. Саме задоволенню таких потреб і сприяють відпочинкові дитячі табори, що на період літніх канікул запрацювали при школах Житомирщини.

Працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області вирішили скористатися гарною нагодою та нагадати дітям, які відпочивають у цих таборах, про їхні права та обов’язки. Цього літа вони започаткували цикл правопросвітницьких зустрічей з учнями початкової ланки в рамках власного проекту «ЛітоПравознайки», що триватиме до кінця червня.

Цікава і насичена інформаційно - пізнавальна програма заходів передбачає ознайомлення у доступній ігровій формі дітей з їхніми правами та обов’язками. У цьому вже переконалися відпочивальники табору при закладі середньої освіти № 5 міста Житомир – перші, з ким зустрілися юристи в рамках проекту «ЛітоПравознайки». Захід організували в історичному куточку Житомира – на Замковій горі, що є культурно-просвітницьким осередком міста і родзинкою для туристів.

Дітлахи виявили неабияку зацікавленість до запропонованої теми. Відповідь на те, звідки взялися права і хто стежить за їх непорушністю, шукали в  Конвенції про права дитини. Розбиратися у «правових лабіринтах» малечі допомагало дерево дитячих прав та обов’язків. А на карті прав, одній з найулюбленіших розваг маленьких слухачів, вони по черзі з’єднували хмаринку з правом та картинку, яка відповідала правильній відповіді.      

Ребуси, загадки та вірші на правову тематику чудово завершили зустріч. Насамкінець кожен з дітлахів отримав у подарунок розмальовки від Міністерства юстиції України «Юстиція – дітям».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605