0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Запоріжжі влаштували сімейне свято «Щаслива родина – міцна країна!»

10 червня 2019, 11:17

Літо почалося в Запоріжжі з теплого родинного свята. У День захисту дітей, який святкують 01 червня, відбувся восьмий щорічний Фестиваль сім’ї для юних запоріжців та їх батьків, в якому вже традиційно взяли участь фахівці запорізької юстиції.

Щороку Фестиваль сім’ї проходить під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!». Цей рік не став виключенням і зібрав на святі близько 30 тисяч жителів та гостей міста.

Свято почалося з параду щасливих сімей. Запоріжці цілими родинами святковою ходою пройшли від Майдану Волі до центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай». А далі протягом для відвідувачів працювали багато цікавих локацій.

На інформаційно-розважальному майданчику Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області на гостей свята чекало безліч активностей. Діти разом з батьками пограли у настільні та рухливі ігри, взяли участь у майстер-класах, спробували себе у ролі нотаруса та державного виконавця.

А працівники Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели для молодят зворушливу церемонію одруження прямо на центральній галявині парку «Дубовий гай», підкресливши, що міцна родина – це споконвічна цінність українського народу, а дружна сім’я – традиційна запорука й головна умова успішності кожного українця.

Крім цього, усім запоріжцям, що завітали на локації запорізької юстиції, розповідали про діяльність загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Їм роз’яснювали порядок отримання безоплатної правової допомоги, можливості використання online-послуг Міністерства юстиції України, інших центральних органів виконавчої влади, а також надали можливість ознайомитися з інформаційними матеріалами Міністерства юстиції

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605