0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Захоплюючі правові квести для дітей влаштували на Донеччині

10 червня 2019, 11:01

2 дні поспіль команда Донецької юстиції проводила правові квести «Свої права я знаю – завжди їх захищаю!» з краматорськими школярами, які відпочивають у літніх дитячих таборах при закладах загальної середньої освіти №15 та № 8.

Перед початком гри «на кмітливість» дітям наголосили, що кожному громадянину важливо знати про свої права та обов’язки, і на майбутнє  це стане підґрунтям їхньої правової самодостатності.

За умовами квесту діти відповідали на питання, які стосувались правового статусу людини, розігрували вигадані історії з життя, в яких вгадували чи порушуються їх права в окремих випадках.

 За допомогою цікавого, непростого зашифрованого кросворду з термінами, які оточують кожну дитину у повсякденному житті, дізнались про безліч теоретичних понять із різних галузей права.

Ще одним із завдань квесту була інтелектуальна гра «Асоціація», під час якої описували злочинні дії, які зображені на малюнках та визначали до якого виду юридичної відповідальності належить злочин чи правопорушення.

Такі заходи дають можливість кожному школяру проявити свої  найкращі якості та навички у правознавстві, активно провести час у літні канікулярні дні.

Донецька юстиція працює для дітей!

 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605