0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Сумщині студентам розповіли про можливості працевлаштування в органах юстиції

6 червня 2019, 17:18

Головне питання, яке стоїть перед випускниками вишів – працевлаштування. На жаль, у громадян сформувалось певне уявлення, нібито потрапити на державну службу має змогу не кожний. З метою розвінчання цього міфу фахівці юстиції Сумщини постійно проводять для студентів пізнавальні екскурсії та консультації.

Цього разу спеціалісти юстиції зустрілись зі студентами-магістрами Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, щоб розповісти молоді про умови проходження практики та стажування на базі управління юстиції Сумщини, та розкрили усі нюанси цих питань.

«Нове покоління юристів має сучасне бачення розвитку держави, вони більш рішучі й готові проводити кардинальні зміни. Ми регулярно запрошуємо їх до команди юстиції Сумщини. Щоб потрапити до нас потрібно заповнити анкету на сайті «Онлайн будинку юстиції» Міністерства юстиції України https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ або звернутись через офіційну сторінку установи в у мережі Фейсбук. Ми завжди раді вітати амбітних фахівців у нашому колективі», - зазначила перший заступник керівника обласної юстиції Ірина Данильченко.

Також під час заходу правники в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», наголосили молодому поколінню на недопустимості хабарництва під час навчання та розповіли як протидіяти домашньому насильству.

До речі, наразі обласне управління юстиції Сумщини відкрило новий конкурс на заміщення вакантних посад.

Інформація щодо переліку вакансій, необхідних документів, порядку проведення конкурсу та інше за посиланням: http://sumyjust.gov.ua/vacancs

25
вересня
11:00

Презентація інноваційного проєкту Dumka.ua

м. Київ, правовий клуб PRAVOKATOR, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх
Опитування
Так
83%
Ні
17%
Усього опитано: 732