0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про права дітей та протидію булінгу говорили на презентації літературного альманаху

16 травня 2019, 09:42

Фахівці юстиції, впроваджуючи ініційований Мін’юстом загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», завітали до Сумської дитячої бібліотеки № 14. Там відбулася презентація літературного альманаху «Силою матерів тримається світ», присвяченого до Дня матері.

З метою підвищення правової обізнаності малечі правники запропонували дітям подорож країною знань. За допомогою спеціальної мапи «Права дитини» спеціалісти юстиції детально розповіли дітям про їх права, а саме про право на життя, піклування та любов, повноцінне харчування, медичну допомогу, освіту, відпочинок, захист від насильства тощо. До речі, завдяки яскравим ілюстраціям діти закріплювали отримані знання не тільки за допомогою словесно-логічного мислення, а й образного.

Окремим пунктом призначення правової подорожі стала станція «Протидія булінгу». Фахівці юстиції акцентували увагу малечі на видах цькування, відповідальності за скоєння булінгу, та на загальних правилах протидії такому ганебному явищу.

Відверті посмішки та безліч питань від школярів, які не залишилися без відповідей, стали приємною винагородою для працівників управління юстиції Сумщини та черговим доказом, що такі правові зустрічі є актуальними.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1981