0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Очільник юстиції Волині взяв участь в обласному семінарі для бібліотекарів

16 травня 2019, 09:13

Начальник управління юстиції у Волинській області Антон Кустик взяв участь в обласному семінарі бібліотекарів на тему «Робота з молоддю у сучасному форматі: поєднуємо зусилля, примножуємо можливості».

На заході були присутні відповідальні за роботу з юнацтвом працівники районних, міських централізованих бібліотечних систем, Володимир-Волинської міської бібліотеки для дорослих, бібліотек об’єднаних територіальних громад. Семінар ініціювала Волинська обласна бібліотека для юнацтва, яка вже не один рік є партнером юстиції Волині у реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО.

В ході роботи команда юстиції презентували слухачам, як здійснюється робота управління

щодо захисту прав молоді. Зокрема, говорили про організацію молодіжних та дитячих громадських організацій, протидію булінгу та основні аспекти реалізації в області проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Участь у семінарі взяли і представники інших органів влади, зокрема, управління культури та управління з питань релігій та національностей Волинської ОДА, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області та інші.

Антон Кустик у своєму виступі відзначив: «Переконаний, що бібліотеки, як установи, необхідні громадянам. Однак, не обовязковою має бути прив’язки до слова “книга”. Варто внести трішки креативу у їхню роботу. Прикладом може слугувати діяльність Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, яка постійно проводить різноманітні цікаві заходи длямісцевої молоді. Щодо юстиції Волині, то ми завжди готові сприяти бібліотекам у організації та проведенні правоосвітніх заходів».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982