0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Буковинська юстиція провела фотоконкурс «Наша шкільна родина. Разом проти булінгу!»

15 травня 2019, 17:53

Звернути увагу на тему булінгу, навчити дітей протистояти агресії та вирішувати конфлікти мирно мали на меті організатори фотоконкурсу «Наша шкільна родина. Разом проти булінгу!».

Ідею Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області підтримала Чернівецька обласна державна адміністрація та  усі члени обласного штабу з протидії булінгу (цькуванню).

Впродовж місяця школярі надсилали свої фотороботи, які символізують дружбу та єдність класу.

«Ми отримали дуже багато фотографій. Участь у конкурсі взяли понад тридцять навчальних закладів. Роботи дітей - цікаві, яскраві, змістовні. А головне, що діти розуміють, що булінг – це негативне явище», - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук.

Нагороджували учасників конкурсу у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка у Міжнародний день сім’ї. Усі мали можливість побачити найкращі фотороботи, а у наметах Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, Чернівецького регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги, Патрульної поліції, Головного управління Нацполіції  у Чернівецькій області, Служби у справах дітей, громадської організації «Сучасник плюс»  та інших партнерів реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!» можна було ознайомитися із різною правовою інформацією.

Школярі отримували подарунки від  установ та організацій, а також взяли участь у танцювальному майстер-класі відомого хореографа Івана Величка. Переможці конкурсу – команда Чернівецької загальноосвітньої школи № 38 – отримали від Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області основний приз – сертифікат на гру в боулінг.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883