0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Харківська юстиція побувала на військово-патріотичній грі «Сила духу»

15 травня 2019, 17:49

У Харкові на полігоні тренувального центру Головного управління Національної поліції в Харківській області пройшла Військово-патріотична гра для молоді «Сила духу».

З метою профілактики правопорушень серед дітей фахівці Харківської юстиції долучилися до заходу з пілотним проектом Мін’юсту «Від мрії до дії».

Майже 100 учасників різного віку не лише змагалися, виконували фізичні вправи та долали смугу перешкод. В першу чергу вони випробовували та загартовували себе.

Також, правники разом із молоддю шукали відповіді на питання:

- чому діти бувають жорстокі та байдужі?

- що робити, щоб запобігти жорстокості та байдужості у дитячому середовищі?

Моделюючи ситуації, пов'язані з проявами агресії, розбиралися:

- які дії є булінгом;

- які є види булінгу;

- що робити, якщо став жертвою булінгу;

- що робити, якщо став свідком булінгу;

- яка відповідальність існує за вчинення булінгу.

Присутні дійшли висновку, що цькування розвивається в середовищі де не тільки є агресор, а й всі учасники процесу мовчать та проявляють байдужість.

Правопросвітницька кампанія «Стоп булінг!» в рамках національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спрямована на досягнення нульової толерантності в суспільстві до проявів цькування. Жодний випадок насильства або цькування і жодну скаргу не можна залишати без уваги. Реакція має бути негайною (зупинити бійку, припинити знущання), адже від булінгу страждають і агресори і жертви.

«Такі заходи позитивно впливають на формування молодої особистості та допомагають обрати правильний шлях, а отримані навички та знання стануть учасникам у нагоді», - зазначила очільниця Харківської юстиції Тетяна Єгорова-Луценко.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883