0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Донеччині відбувся Фестиваль сім'ї

15 травня 2019, 17:36

У неділю, 12 травня, в Краматорську відбувся Фестиваль сім'ї, присвячений Міжнародному Дню сім'ї, який відзначається щорічно 15 травня. Десятки родин з Донецької області взяли участь у параді «Щасливих сімей», який розпочав свій рух зі скверу ім. Т.Г. Шевченка та рушив до парку «Ювілейного» під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна».

Особливими гостями свята стали члени багатодітних сімей, представники дитячих будинків, а також сімей, які з покоління в покоління передають сімейні цінності своїм дітям і онукам.

На майданчиках алей парку «Ювілейний» розташувалися безліч цікавих локацій для сімей, подружніх пар, дітей: майстер-класи, квести, романтичні фотозони, спортивні майданчики, аквагрим, консультації юристів, сімейних психологів. Кожен відвідувач фестивалю зміг знайти для себе цікаве заняття або просто відпочити. Також для гостей свята відбувся святковий концерт.

Спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з в.о. керівника юстиції Люциною Гудзенко грали з дітьми у правові розвиваючі ігри, складали пазли «Хто і де є в залі суду», розмальовували малюнки та робили власний смайл свого настрою. Дорослим фахівці юстиції надали кваліфіковані правові консультації, поділилися номерами телефонів для отримання допомоги з будь-яких питань правового характеру.

Для дітлахів провели майстер-класи від поліцейських та МНС, під час яких вони приміряли бронежилети, користувалися рацією, могли посидіти всередині службового автомобіля, пожежної машини. А дорослих відвідувачів вчили надавати першу медичну допомогу.

Сім’я була та залишається основою людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. На Донеччині живуть люди, які шанують сімейні цінності та знають, що важливіше сім’ї нічого в житті немає.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883