0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України
8
червня
10:00

ХАКАТОН «DATA-DRIVEN JUSTICE»

м. Київ, Львів, Харків; правовий клуб «PRAVOKATOR»

8 – 9 червня 2019 року в правових клубах «PRAVOKATOR» у містах Київ, Львів та Харків відбудеться хакатон «DATA-DRIVEN JUSTICE».

Дотримання прав людини та забезпечення доступу до правосуддя є ключовими завданнями Міністерства юстиції України, виконання яких можливе завдяки кооперації бізнесу, стартапів та органів, що формують та реалізують державну політику. В сучасному світі важливо забезпечити захист прав людини та доступ до правосуддя для всіх, і саме інформаційні технології роблять це можливим.

Хакатон проводиться Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності, Директоратом правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги та партнерами Мін’юсту за підтримки програми USAID Україна «Нове правосуддя». Цей хакатон – перша активність в рамках створення Центру інновацій правосуддя при Міністерстві юстиції України.

Ми пропонуємо:

- конкретні запити, вирішення яких забезпечує захист прав людини та спрощує доступ до правосуддя;

- інтерактивні та змістовні семінари від експертів;

- широке коло менторів з різних галузей (від PR до суддів);

- комфортні умови для креативу;

- можливість подальшої інтеграції розроблених ІТ-рішень в електронні сервіси Мін'юсту.

Запрошуємо долучитись:

- до участі: студентів, аспірантів, практикуючих юристів, ІТ-розробників, маркетологів та дизайнерів;

- до менторства: Координаційний центр з надання правової допомоги, Державну судову адміністрацію, Вищу раду правосуддя, суддів місцевих, апеляційних судів та Верховного Суду, юристів провідних юридичних фірм, IT-розробників, web-дизайнерів, спеціалістів у галузі PR.

- до партнерства: ІТ кластери міст Києва, Львова та Харкова та правозахисні організації.

За результатами хакатону проекти переможців проходитимуть 6 місячне апробування з можливістю подальшої інтеграції розроблених ІТ-рішень в електронні сервіси Мін’юсту.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cttf1Ty1z5EZemZc8

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3547