0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України
24
вересня
14:00

Презентація короткометражного фільму про кібербулінг

Волинська область, м. Горохів, вулиця Грушевського, 5А

Хоча Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу завершився, робота над подоланням цього явища в освітньому просторі і надалі буде продовжуватися.

Хочемо повідомити, що уже завтра, 24 вересня фахівці Головного територіального управління юстиції у Волинській області спільно із партнерами з Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» м. Горохів Волинської області презентуватимуть короткометражний фільм про кібербулінг «Небезпека інтернету».

Кібербулінг сьогодні є дуже поширеним серед молоді. Агресивність, жорстокість у висловлюваннях,  наклеп з боку однолітків — все це характерно для кіберцькування. Тому метою даного фільму є показати школярам зворотній бік «жартів» в Інтернеті та спонукати їх задуматись над власним ставленням до булінгу в мережі.

Презентація ролику відбудеться за адресою: Волинська область, м. Горохів, вулиця Грушевського, 5А. Початок о 14.00 год.

Сюжет даної стрічки знімали якраз у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м. Горохів Волинської області, яка є постійним партнером юстиції  з реалізації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» в області. Переглянути відеоролик можна за посиланням: http://bit.do/e9UQr

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3547